سیاست نامه حریم خصوصی سیز

نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی است که شما در اختیار آن می‌گذارید. از آنجا که جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرآیندهای مبتنی بر تلفن همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست حریم خصوصی و عملکرد نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز در این زمینه، مطالعه این سند تحت عنوان «سیاست‌نامه حریم خصوصی» ضروری است.
در این سند، منظور از « نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز » و «ما»، شرکت ایده پردازان فروغ پردیس است.

1- قوانین و مقررات

ورود کاربران به وب‏‌سایت نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط ما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها است. توجه داشته باشید که خرید هر یک از پلن های نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ما از سوی کاربر است. اصول و رویه‏‌های ‏نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز ‏ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می‌باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و تاریخ به‌روزرسانی این سند در انتها قید گردیده است، شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمرتان از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. در صورتی که مایل نیستید اطلاعات شخصی شما در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار گیرد، لطفاً از ثبت اطلاعات خود در قسمت اطلاعات حساب در سایت و نرم‌افزار ( اپلیکیشن ) ما خودداری نمایید.

2- تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم اطلاعات حساب درج کرده است، و هرگونه استفاده از خدمات نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز ‏ اقدام نماید.

3- ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ما استفاده می‏‌کنید، و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد ما‏ برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نمائیم. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند از طریق ایمیل اعلام نمایند . توجه داشته باشید که 90002233 و 09963112604 و 09963129071 تنها شماره‌هایی است که نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز ‏از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز ‏است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به support@siz.ir اطلاع دهید. همچنین توجه داشته باشید که شماره‌های سامانه ارسال پیامک که کد ورود به نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز برای شما ارسال می گردد ، امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره‌ها وجود ندارد. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.siz.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت‏ نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.siz.ir و همچنین، هیچ گونه شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از شماره‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

4- محل نمایش سیاست نامه حریم خصوصی نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز

از آنجا که حفظ حریم خصوصی شما و اطلاع شما از تعهدات طرفین و هر گونه تغییرات در متن این سند برای ما بسیار مهم و ضروری هست ، ما دسترسی و مطالعه آن را تحت عنوان « قوانین و مقررات » در منوی اصلی سایت و همچنین در صفحه ورود به حساب کاربری قرار داده ایم.

5- کدام اطلاعات شخصی توسط نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز جمع آوری می‌شوند

مطابق با قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲ منظور از داده پیام شخصی (اطلاعات شخصی)، داده پیام‌های مربوط به یک شخص حقیقی مشخص و معین است.

 • اطلاعاتی که برای عضویت در نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز ضروری است برای کاربرن حقیقی شامل اطلاعات نظیر نام و نام خانوادگی، نام برند ، شماره ملی ، جنسیت ، نشانی پستی، کد پستی، شماره تماس ثابت و موبایل و برای کاربرن حقوقی شامل اطلاعات نظیر نام و نام خانوادگی نماینده قانونی، نام برند ، نام شرکت ، شماره ثبت ، کد اقتصادی ، شماره ملی ، نشانی پستی، کد پستی، شماره تماس ثابت و موبایل که شما در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که برای مشتریان حقیقی نظیر نام و نام خانوادگی، نام برند ، شماره ملی ، جنسیت ، نشانی ایمیل ، نشانی پستی، کد پستی، شماره تماس ثابت و موبایل ، گرید مشتری ، شرایط پرداخت و برای مشتریان حقوقی شامل اطلاعات نظیر نام و نام خانوادگی نماینده قانونی، نام برند ، نام شرکت ، شماره ثبت ، کد اقتصادی ، شماره ملی ، نشانی ایمیل ، نشانی پستی، کد پستی، شماره تماس ثابت و موبایل ، گرید مشتری و شرایط پرداخت که شما در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « اطلاعات حساب / اطلاعات حساب بانکی » شامل نام و نام خانوادگی صاحب حساب ، نام بانک ،کد شعبه ، شماره حساب ، شماره شبا و شماره کارت که شما در نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « مدیریت دسترسی » برای پرسنل نظیر نام و نام خانوادگی ، موبایل ، سمت پرسنل و سطح دسترسی که شما در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « لیست قیمت » برای کلیه متریال ها ، خدمات 2 ورقی ، خدمات 4.5ورقی ، بسته بندی ، سود و شرایط پرداخت در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « بسته های من » پس از ورود داده های شما و محاسبات نرم افزار ذخیره می شوند شامل نام و نام خانوادگی مشتری ، نام کالا ، کد محصول ، تیراژ ، قیمت ، زمان تحویل در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « سفارشات / در حال اجرا و یا در انتظار تامین » پس از ورود داده های شما و محاسبات نرم افزار ذخیره می شوند شامل نام و نام خانوادگی مشتری ، نام کالا ، سایز ماشین ، تیراژ ، قیمت ، زمان تحویل و تاریخ سفارش و کلیه اطلاعات فنی سفارش که در دستور کار سفارش نظیر اطلاعات لیتوگرافی ، برش ، چاپ ، پس از چاپ ، خدمات تکمیلی و بسته بندی در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « سفارشات / اتمام پروژه » پس از ورود داده های عملیاتی واحد تولید شما در واحد لیتوگرافی ، برش ، چاپ ، پس از چاپ ، خدمات تکمیلی و بسته بندی و در نرم افزار ذخیره می شوند شامل نام و نام خانوادگی پرسنل اجرایی ، ساعت اجرای هر واحد ، ضایعات ، مقدار مرکب مصرفی ، تیراژ نهایی ، زمان تحویل و تحلیل نرم افزار از عملگرد زمانی و تعدادی در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « انبار ملزومات » برای کاغذ ومقوا ، کناره ، زینک ، کلیشه ، قالب ، فیلم یووی و همچنین جزئیات قالب توسط نرم افزار و یا توسط کاربر ایجاد و در نرم افزار ذخیره می شوند شامل کلیه اطلاعات ورود ، خروج ، مصرف ، تعداد ، ارزش ریالی ، موجودی انبار که در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « انبار کالای آماده ارسال » توسط نرم افزار و یا توسط کاربر ایجاد و در نرم افزار ذخیره می شوند شامل کلیه اطلاعات خروج که در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « گزارشات پیش فاکتور » پس از ورود داده های شما و محاسبات نرم افزار ذخیره می شوند شامل نام و نام خانوادگی مشتری ، نام کالا ، کد محصول ، تیراژ ، قیمت ، شرایط پرداخت ، زمان تحویل ، تخفیف ، مشخصات سفارش در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

 • اطلاعاتی که در قسمت « گزارشات فاکتور فروش » پس از ورود داده های شما و محاسبات نرم افزار ذخیره می شوند شامل نام و نام خانوادگی مشتری و کارشناس فروش ، نام کالا ، کد محصول ، تیراژ ، قیمت ، شرایط پرداخت ، زمان تحویل ، تخفیف ، مشخصات سفارش در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار می‌دهید.

6 – نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز از اطلاعات شخصی چه استفاده‌ای می کند

 • استفاده از اطلاعات شخصی به منظور اجرای قرارداد فعلی یا آتی بین نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز و کاربر یا در مواردی که برای استیفای حقوق قانونی ما ضروری باشد.

 • نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات موضوع این سند را در جریان رسیدگی قضایی و تنها در پاسخ به دستور مراجع قضایی ذی‌صلاح در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار می دهد.

 • اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائه خدمات پشتیبانی و برنامه نویسی با ما همکاری می‌کنند ، تنها در چارچوب قراردادهای حریم خصوصی و محرمانگی اجازه استفاده و پردازش اطلاعات شخصی شما را دارند.

 • ارزیابی عملکرد سایت و نرم‌افزار ( اپلیکیشن ) چاپ و بسته بندی سیز و رفع اشکالات آن‌ها و توسعه و ارائه خدمات بهتر و بیشتر در نسخه‌های آتی.

 • افزایش امنیت و صحت عملکرد سایت و نرم‌افزار ( اپلیکیشن ) چاپ و بسته بندی سیز.

 • بهبود تجربۀ کاربری از طریق انطباق نرم‌افزار ( اپلیکیشن ) چاپ و بسته بندی سیز با نیازها و شرایط کاربر و سیستم‌عامل‌های مورد استفاده در دستگاه‌های متنوع کاربران.

 • ارائه خدمات به نحوی که کاربر بتواند کارآمد و منحصر به فرد، از کلیه امکانات موجود در سایت و برنامه استفاده کند.

 • انجام مکاتبات و تماس با کاربران توسط تیم پشتیبانی.

 • ما اطلاعات کاربران را برای ارائه‌ی گزارش‌های آماری از صنعت و کاربران ، بدون اینکه به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط باشد، استفاده می‌کند.

7- سیاست قیمت گذاری نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز

برای استفاده از نرم افزار ، امکان خرید پلن های صرفا در سایت و اپلیکیشن نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز می باشد و سیاست قیمت گذاری ما سالانه با روش زیر محاسبه و اعلام می گردد . مبنای محاسبه قیمت هر یک از پلن ها بر اساس حقوق پایه اعلام شده توسط وزارت کار در همان سال می باشد ، و با اعلام رسمی توسط این سازمان ، تغییر خواهد داشت . در نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز چهار پلن « رایگان ، سه ماهه ، شش ماهه ، یکساله » جهت استفاده ، در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

 • پلن رایگان FREE

  این پلن که جهت آشنایی و تست نرم افزار ، به مدت 72 ساعت ( 3 روز ) برای هر کاربر با یک شماره موبایل اختصاصی در نظر گرفته شده و کاربر هزینه ای از بابت این بهره برداری پرداخت نمی کند ، این پلن قابلیت استفاده برای فقط 3 کاربر را دارد.

 • پلن سه ماهه SILVER

  این پلن به مدت 90 روز ، مشتریان با پرداخت سه ماه حقوق پایه اعلام شده توسط وزارت کار ، سطح دسترسی یک کاربر را خواهند داشت و به ازای هر کاربر مازاد 5% از مبلغ کل پلن سه ماهه را پرداخت می نمایید.

 • پلن شش ماهه GOLD

  این پلن به مدت 180 روز ، مشتریان با پرداخت شش ماه حقوق پایه اعلام شده توسط وزارت کار ، سطح دسترسی دو کاربر را خواهند داشت و به ازای هر کاربر مازاد 5% از مبلغ کل پلن شش ماهه را پرداخت می نمایید.

 • پلن یکساله PLATINUM

  این پلن به مدت 365 روز ، مشتریان با پرداخت دوازده ماه حقوق پایه اعلام شده توسط وزارت کار ، سطح دسترسی سه کاربر را خواهند داشت و به ازای هر کاربر مازاد 5% از مبلغ کل پلن یکساله را پرداخت می نمایید.

8 – امنیت اطلاعات شخصی

یکی از اولویت‌های اصلی نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز محافظت از اطلاعات حساب کاربران و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به این اطلاعات است. بر همین اساس:

 • بسیاری از خدمات نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز با SSL رمزگذاری شده‌اند.

 • برای هر بار ورود به حساب کاربری در نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز از رمز عبور یک‌بار مصرف (OTP) استفاده می‌شود که تنها با دسترسی شماره تلفن همراهی که از طریق آن در نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز ، حساب کاربری خود را ایجاد کرده‌اید امکان‌پذیر است.

 • اطلاعات حساب یا کارت بانکی که در زمان پرداخت وارد می‌کنید، در درگاه بانکی وارد می‌شوند و به هیچ‌ عنوان در نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز دریافت و ذخیره نخواهند شد و از طریق درگاه بانکی مورد استفاده خواهند بود.

 • علی‌رغم تمام رویه‌های ایمنی که نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز مطابق با قانون به هنگام ارائه خدمات اتخاذ کرده است، متاسفانه تدابیر امنیتی را نمی‌توان به صورت صد در صدی تضمین نمود.

 • از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و آن‌ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید.

 • درصورت وقوع سرقت گوشی همراه و همچنین پیش از واگذاری شماره تلفنی که با آن حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، موضوع را به نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز اطلاع دهید تا حساب کاربری شما تعلیق شده یا اطلاعات موجود در آن تغییر کند. در غیر این صورت و در موارد دسترسی اشخاص ثالث به رمز عبور شما، تمامی مسئولیت هرگونه استفاده یا سوءاستفاده از حساب کاربری شما به عهدۀ شخص شماست و نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

9 – پرسش ها و درخواست های شما از ما

تحت شرایطی، شما می توانید متقاضی هر یک از موارد ذیل در رابطه با اطلاعات شخصی خود و یا درخواست محصول باشید:

 • درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود که در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار داده‌اید.

 • درخواست تکمیل اطلاعات ناقص یا اصلاح اطلاعات نادرستی که در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار دارد.

 • درخواست حذف یا محو کردن اطلاعات شخصی؛ در این خصوص نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اطلاعات را حذف یا محو می‌نماید و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

 • درخواست بازگشت اطلاعات بک آپ خود که در اختیار نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز قرار داده‌اید.

 • درخواست افزودن محصول جدید ، متریال و یا هر امکان بیشتری در نرم افزار.

10 – شرایط درخواست از ما

شما می توانید درخواست های خود را به نشانی الکترونیکی support@siz.ir ارسال نمایید. درخواست شما در هیچ یک از موارد فوق شامل پرداخت هزینه نمی‌باشد. در هر برخی موارد فوق، نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز ممکن است اطلاعاتی را به منظور تأیید هویت و حصول اطمینان از حق دسترسی شما به اطلاعات شخصی، درخواست کند. این اقدامات و تدابیر با هدف محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به اطلاعات شخصی شما انجام می‌شوند. نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز هر درخواست را ظرف حداکثر 72 ساعت پاسخ خواهد داد مگر آنکه پیچیدگی یا تعدد موضوعات بررسی طولانی‌تری را اقتضا کند؛ در این صورت ما، اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهد داد. نرم افزار چاپ و بسته بندی سیز ، درخواست افزودن محصول جدید را ظرف حداکثر 72 ساعت بررسی و پاسخ خواهد داد ، در صورتی که امکان فنی برای افزودن محصول درخواستی نباشد ما اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهیم داد ، در غیر اینصورت محصول جدید را ظرف 72 ساعت در سایت و اپلیکیشن جهت استفاده همه کابران بارگذاری می نمایید . سیاست‌های حفظ حریم شخصی به طور پیوسته مورد اصلاح و بهبود قرار می‌گیرد و به محض ارسال بر روی سایت مورد اعمال قرار خواهد گرفت و بدینوسیله تمامی کاربران به صورت پیشاپیش موافقت و تعهد خود را نسبت به اعمال این سیاست ها اعلام می دارند.

پایان – آخرین ویرایش : 19 بهمن 1401